Miejsca praktyk dla Szkoły Branżowej 

CUKIERNIK - 751201
CUKIERNIK - 751201
  • Cukiernia POD KASZTANEM, Mirosław Kwidziński, 83-334 Miechucino, ul. Kartuska 44
ELEKTROMECHANIK - 7412011
ELEKTROMECHANIK - 7412011
  • Elektromechanika Instalatorstwo Elektryczne Waldemar Markowski, ul. Ks. Paszoty 11, 83-304 Przodkowo
ELEKTRYK - 741103
ELEKTRYK - 741103
  • ENERTECH - Wiesław Lidzbarski, 83-304 Przodkowo, ul. Rubinowa 14
  • Usługowy Zakład Elektryczny-Andrzej Richert, Grzybno, ul. Przodkowska 24
  • ELEKAD Adam Dombrowski, 83-304 Załęże 38
  • Zakład Usług Elektroenergetycznych ElmiR, Mirosław Płotka, ul. Gdańska 57, 83-330 Żukowo
  • TOMTRONIC Tomasz Grzenkowicz, 83-334 Miechucino, ul. Jeziorna 23
  • EL TECH System, Andrzej Olszewski, 83-300 Grzybno, ul. Podgórna 15
FRYZJER - 514101
FRYZJER - 514101
  • Anielskie Cięcie Fryzjer z duszą Beata Młyńska , 83-304 Kobysewo, ul. Boczna 4
  • Salon Fryzjerski Damsko-Męski, Lucyna Stuba, ul. Wielkopolska 29/1, 81-552 Gdynia
  • Zakład Fryzjerski U JOLI, 83-304 Przodkowo, ul. Kartuska 10
  • Pin up and Barber Studio, Magdalena Sojko, ul. Zygmunta Nosowskiego17a, 80-170 Gdańsk
  • Dorota Piłat -Jakimczyk "DOROTA", Pl. Górnośląski 4, 81-509 Gdynia
  • Usługi Fryzjerskie Ewelina Cyrocka, ul. Jubilerska20, 84-217 Szemud
  • Usługi fryzjerskie Grażyna Krakowska, ul Mickiewicza 9, 80-425 Gdańsk
  • Fryzjer "Studio nr 5", Katarzyna Mulak, 80-299 Gdańsk Osowa, ul. Kwiatkowskiego 10c
  • Zakład Fryzjerski "Trendy Aniołek", ul Gdyńska 65, 80-209 Chwaszczyno
  • Salon Fryzjerski "TO TU METAMORFOZA", Joanna Brzeska, 84-217 Szemud, ul. Alojzego Błaszkowskiego 12
  • Kosmetyka Paznokci, Solarium, SALON FRYZJERSKI, Grażyna Paczoska, ul. Borowiecka 11, 80-297 Banino
  • Zakład Fryzjerski Damsko-Męski Anita Czerwińska, 83-304 Kosowo, ul. Dolna 10
    KAMIENIARZ - 711301
    KAMIENIARZ - 711301
    • Usługi Kamieniarsko-Budowalne "OLIMP" Marek Holk, ul. Słoneczna 10, 84-208 Warzno
    • Kamieniarstwo Plichta, Krzysztof Plichta, 83-300 Prokowo, Prokowskie Chrusty, ul. Kartuska 2
    • MURKAM, Leon Czerwiński, 83-304 Kawle Dolne , ul. Rzemieślnicza 87
    KOWAL - 722101
    KOWAL - 722101
    • P.P.H.U ARTSTAL, S. C. Andrzej Regliński, Piotr Regliński
      83-314 Somonino, ul. Wolności 37b
    KUCHARZ - 512001
    KUCHARZ - 512001
    • Restauracja GRYF, Stanisław Sypion, ul. Gdańska 39, 83-330 Żukowo
    • Catering4you Maciej Dzik, ul. Lelewela 19a, 80-442 Gdańsk
    • Restauracja KANIA, Magdalena Potrykus, 83-304 Przodkowo, ul. Kartuska 7
    • MIŁOSZ HOTEL KASZUBY, 83-300 Kartuzy, ul. 3 Maja 43
    • Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe SOMBUD, "HOTEL POD ORŁEM", 83-300 Kartuzy, ul. 3 Maja 10
    • Restauracja GOSIA, Małgorzata Frankowska, 84-208 Kielno, ul. Oliwska 97
    • BAR U DANIELA, Lotnicza 34, 80-297 Banino
    • PHU "KARCZMA", Kczewo 80C, 83-304 Przodkowo
    • Restauracja RONDO, Seweryna Bigus, 83-300 Kartuzy, ul. Dworcowa 6
    • PHU Caros, ul. Parkowa 4, 83-300 Kartuzy KASZUBSKA
    MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 723103
    MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 723103
    • Auto Naprawa Michał Meyer, 84-217 Jeleńska Huta, ul. Polan 2
    • Auto-Miras, Handel i Usługi Motoryzacyjne , Mirosław Makurat, ul Gdańska 62, 83-330 Żukowo
    • AUTO-WALDI, Naprawa Pojazdów Samochodowych, Waldemar Plichta 83-304 Przodkowo, ul. Gdańska 29
    • FHU Domaszk, Andrzej Domaszk, 83-304 Przodkowo, ul. Gdańska 1A
    • Auto Serwis Jan Janczyk 83-334 Miechucino, ul Kartuska 2B
    • Auto-Serwis DUNST, Sławomir Dunst, 83-300 Kartuzy, ul. Węglowa 6
    • Mechanika Pojazdowa Zenon Richert, 83-304 Kawle Dolne 5A
    • Pomoc Drogowa, Mechanika-diagnostyka - blacharstwo Roman Szuta, 83-300 Grzybno, ul. Widna 13
    • Zakład Naprawy Samochodów Ciężarowych Andrzej Grzenkowicz, ul. Parkowa 2/A, 83-340 Sierakowice
    • Naprawa Pojazdów Samochodowych i maszyn Rolniczych, Krzysztof Blaszke, ul. Enargetyków 24, Czymanowo, 84-250 Gniewino
    • Pomoc Drogowa Parking Strzeżony Tomasz Żybko, UL. Długa 45,83-300 Grzybno
    MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - 711102
    MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - 711102
    • FKP Sp. z o.o., 83-305 Pomieczyno, ul Spacerowa 32
    MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - 712905
    MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - 712905
    • Usługi Remontowo- Budowlane Malowanie Tapetowanie, Stefan Nagel, 84-207 Bojano
    OPERATOR URZADZEŃ PRZEMYSŁU SZKLARSKIEGO - 818116
    OPERATOR URZADZEŃ PRZEMYSŁU SZKLARSKIEGO - 818116
    • Szklarstwo-Wyrób Luster, Piotr Kalkowski, 83-300 Grzybno, ul. Długa 7
    ROLNIK - 613003
    ROLNIK - 613003
    • Gospodarstwo Rolne Zbigniew Bobkowski, 84-242 Barłomino, ul. Parkowa 4
    • Gospodarstwo Rolne Witold Kreft, 83-304 Kawle Górne 111
    • Gospodarstwo Rolne Dariusz Toporek, ul Gdańska 23, 84-208 Czeczewo
    SPRZEDAWCA - 522301
    SPRZEDAWCA - 522301
    • Anna Drewniak-Karcz, Kwiaciarnia GOŹDZIK, 83-300 Kartuzy, ul. Rynek 4-
    • FHU Auto Części SEBA 83-300 Kartuzy, ul. Węglowa 1
    • MESTA Spółka z o.o. 83-300 Kartuzy, ul. Jeziorna 2
    • Przedsiębiorstwo Handlowe "AS" Marek Walentowski i Janusz Walentowski, 83-300 Kartuzy, ul. Piłsudskiego 19
    • P.H.U. AKMA s.c. Krzysztof Drewniak, Mirosława Drewniak, Artur Drewniak, 83-300 kartuzy, ul. Rynek 4
    • KWIACIARNIA Danuta Zaremba, Plac św. Brunona 5, 83-300 Kartuzy
    • F.H. Domex Waldemar Domaros, art. AGD, upominki, zabawki, ul. Dworcowa 16, 83-300 Kartuzy
    • Firma Handlowo-Usługowa "INWENT", Tomasz Ryta, ul. Mickiewicza 54, 83-300 Żukowo
    • "U Mateusza", Sklep Spożywczo-Przemysłowy, Mateusz Steinka83-304 Miechucino, ul. Kartuska 19
    • Kwiaciarnia KWIAT LOTOSU, Regina Teclaf, 83-305 Pomieczyno, ul. Kartuska 10
    • Sklep Spożywczo-przemysłowy Teresa Muller, 84-208 Czeczewo, ul. Gdańska 21
    • DELIKATESY DELUX E.R.Czerwińscy ul Kartuska 16A 83-305 Pomieczyno
    • Usługi Finansowe ALEKSANDRA, Aleksandra Bobkowska, ul. Pszenna 58, 80-297 Banino
    • Mini Market, Mirosława Górlikowska, 83-330 Małkowo ul. Pałacowa 1-sklep TOKARY
    • Sklep Spożywczo-Przemysłowy „Tropik”, ul. Gdańska 18, 84-208 Czeczewo
    • PHU DREWNOBUD Mirosław Andryskowski, 83-305 Barwik, ul. Sosnowa 19
    STOLARZ - 752205
    STOLARZ - 752205
    • Usługi Stolarskie Tadeusz Haza, 83-305 Pomieczyno, ul. Szymichowskiego 6
    • Zakład Usług Stolarskich Andrzej Brylowski, 83-300 Kartuzy, ul. Słowackiego 28
    • WENTA Z.P.H.U."WENTA" - Marian Wenta, ul. Chmieleńska 34, 83-300 Kartuzy
    • Usługi Stolarskie Benedykt Bliźniewski , ul. Łąkowa 18, 80-209 Chwaszczyno
    • Usługi Stolarskie Zenon Paczoska, ul. Komandorska 51, 80-299 Gdańsk
    • PHU DREWNOBUD Mirosław Andryskowski, 83-305 Barwik, ul. Sosnowa 19
    TAPICER - 753402
    TAPICER - 753402
    • Usługi Tapicerskie Roman Grubba, 83-304 Przodkowo, ul Kartuska 37a
    • ORFEUSZ ZAKŁAD STOLARSKO TAPICERSKI, ul. Kieleńska 74, Kłosowo, 84-208 Kielno, NIP 584-101-01-46
    Cytat dnia
    niż warunki czasu i życia”

    Albert Camus

    0
    Uczniów 
    0
    Absolwentów
    0
    Nauczycieli